| ExtraBass a întrebat:

Credeti ca visele sunt interpretabile? De 2 luni o persoana apropiata ma viseaza mort.
Niste pareri?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Visele sunt vise si asa vor ramane, mai du-te din cand in cand la biserica si stai linistit ca nu se va intampla nimic rau

| ExtraBass explică (pentru mona):

Ce sa fac la biserica? :\

| mona a răspuns (pentru ExtraBass):

Ce fac toti care merg acolo, chestia cu biserica era doar o,, paranteza,,, nu trebuie sa mergi daca nu simti nevoia

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

In mod normal sunt interpretate si se spune ca atunci când te visezi mort sau visezi pe cineva mort înseamnă ca i-a murit moartea, adică nu o sa moara prea curând. Daca întrebi un om mai cu cap iti va spune ca visele sunt interpretari ale creierului in legatura cu un gând sau un lucru pe care subconstientul tău l-a zămislit. Poti sa o iei cum vrei.

| sublime89 a răspuns:

Acum vei avea ocazia sa vezi ca visele nu sunt interpretabile. Tot ce va trebui sa faci e sa traiestihee hee

| losseru a răspuns:

Viseazo si tu pe ea

| Onixuţa a răspuns:

Bună!
Stai liniştit!
Eu NU cred în vise. Mi-am visat toţi cunoscuţii murind în diferite moduri. Cam sadic, dar eu, am murit de vreo 100 de ori dacă m-aş lua după vise.
M-am visat şi mireasă (şi se spune că aduce moartea). Dar eu NU cred.happy Trăiesc şi trăiesc frumos!
Ştii cum se spune, "ţi-a murit moartea"!
Nu vei păţi nimic, probabil persoana respectivă are un contact vizual sau imaginar(se gandeşte la tine) şi în subconştient i se întipăreşte despre tine ceva.
Nu vei păţi nimic! Nu uita să ţii o legătură mai strânsă cu Dumnezeu!(poate fi o atenţionare)
Bye-bye! happy

| ExtraBass explică (pentru Onixuţa):

Na hai te pup in primul'rand. Nu, nu imi e frica de moarte, nu am legaturi cu D-zeu, nu cred in vise, am trecut acum 2 ani pe langa moarte si cand va fi sa fie, asta e. Am visat si preoti care ma impusca in cap si ca duc in spate sicrie si deástea. Dar voiam sa vad asa niste pareri big grin

| Onixuţa a răspuns (pentru ExtraBass):

Nu ştiu ce să îţi spun. Şi eu te pup!
Încearcă, doar dacă vrei şi poţi să ţii o legătură cu Dumnezeu şi nu mai fi aşa de NEGATIVIST! :* Nu vei muri prea curând. Gândeşte-te că viaţa de abia a început pentru tine, mai ales ca acum 2 ani ai vazut cu ochii tăi moartea!
"SUCCESURI" în noua ta gândire POZITIVĂ! laughing :*