| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti exista prietenie intre fata si baiat... iata eu am un prieten bun. e posibil sa se indragosteasca de mine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata nu poate fi DOAR prietenie intre un barbat si o femeie. Candva cel putin unul din ei s-a gandit la mai mult... ca de exemplu ce ti se intampla tie acum.
DA, este foarte posibil sa se indragosteasca de tine. DACA ai putina minte, nu-l mai lasi sa se chinuie si ii accepti dragostea si o recunosti. Altfel, din respect pentru tine si timiditate este posibil sa nu afli niciodata. E pacat...

| Zatharra a răspuns:

Da! Proprie experienţăwinkingNu e deloc bine...Acum de-abia ne mai salutăm.Şi e păcat... când o prietenie se destramă atât de uşor.

| Mareacluj a răspuns:

E posibil la fel cum e posibil sa te indragostesti si tu de el. In orice caz, eu cred intr-o prietenie intre o femeie si un barbat, desi e mai rar intalnit. Si eu am o astfel de relatie, de asta si cred. Daca insa unul se indragosteste si vrea mai mult cred ca se poate ruina totul daca celalalt nu vrea. Daca ambii vor, ce iubire e mai reusita intre doua persoane care sunt foarte bune prietene?