| Moise_Pasca_2000 a întrebat:

Daca sunt prieten cu o fata, exista sanse sa se indragosteasca de mine dupa un timp?

Răspuns Câştigător
| xxID a răspuns:

Buna! Exista sanse daca ii arati ca poate avea incredere in tine, daca esti alaturi de ea, daca sunteti apropiati. Conteaza ce e in inima. Daca ti cu adevarat la ea o poti face sa se indragosteasca de tine. Acum depinde si de tine daca chiar vrei asta. Daca sunteti decat prieteni si nu aveti o legatura mai stransa. sunt sanse mai mici. Acum depinde. Sper ca te-am ajutat. Succes! happy

10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Exista sanse numai sa incerci.

| Lawliet14 a răspuns:

Normal.

| Kira5854 a răspuns:

Eu am fost asata balta de multe persoane si am avut un tip langa mine.cel mai bun rpieten. M-am mintit pe mine si am inceput o relatie cu el, pentru ca el imi voia binele, dupa 5 luni tipul m-a inselat, iar eu eram doar suparata ca mi-a facut asta...am realizat ca il iubeam ca pe un prieten, ca pe o soralaughing
Dar prietenia noastra nu mai exista... si imi pare rau ca in momentul ala am fost prea egoista ca sa il tin doar ca prieten si am vrut ca singura persoana apropiata sa aiba motiv sa ramana acolo.
DEci raspunsul este nu

| LoveSleep a răspuns (pentru Kira5854):

Nu știu dacă știi, oricum, ia-l totuși ca pe un sfat. Nu e necesar să dai detalii despre tine la fiecare răspuns.

| Kira5854 a răspuns (pentru LoveSleep):

Folosesc asta ca un fel de model, ca un fel de poveste asemanatoare plus urmarile si consecintele ei. E treaba mea ce vreau si ce nu vreau sa spun, ideea e ca atunci cand gresesti, nu vrei sa lasi alte persoane sa faca aceleasi lucruri.

| NiKoLeT a răspuns:

Si eu am cel mai bun prieten baiat dar nu m-am indragostit de el. Depinde de,, imaginea " ta in fata ei. Daca tu in viziunea ei nu poti fi decat priete (ca in cazul meu) nu prea ai sanse... daca situatie e alta, atunci e posibil, DA!

| AGreatMan a răspuns:

Normal.Doar ca sa nu iti treaca la un moment dat prin cap ca te iubeste doar ca se poarta mai frumos cu tine...

| Moise_Pasca_2000 explică:

LoveBlack e poza de acum 5 ani :/.Va multumesc pentru raspunsuri!

| LoveBlack a răspuns:

De tine in niciun caz
Ești prea urat

| alexelufrunzescu a răspuns:

Cam da eu am patit asta chiar daca nu am facut ce a spus xxID