| SisLalala a întrebat:

Ce credeti ca-i trece unui baiat prin minte atunci cand cineva ii spune ca o tipa s-a indragostit de el? Ce faceati daca voi erati fata si va intalneati cu baiatul dupa toate cele spuse? Astept pareri! Multumesc :*

3 răspunsuri:
| CNicoleta a răspuns:

Uite, eu am invatat o chestie : nu ii marturisi NICIODATA ca il iubesti unui baiat! Dar niciodata! Eu am facut asta si nu a mers prea bine, ne evitam acum... sad

| SisLalala explică (pentru CNicoleta):

Si eu am patit la fel. :-J Acum prietena mea i-a spus unui tip ca-mi place de el si in seara asta o sa vine prin zona.rolling on the floor))

| ascovit a răspuns (pentru CNicoleta):

Corect, nu ii marturisi niciodata ca il iubesti, cand tu ai doar o simpatie pentru el. Ca il iubesit ii poti spune doar dupa ce stii ca poti sa ai incredere in el, iar daca nu crezi ca se merita, inseamna ca nu esti pregatita.