| danyella12 a întrebat:

Cum credety ca ar trebui sa ii spun mamei mele ca am un prieten fara sa ma certe? sau nujh sa imi dea voie?

4 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

Pai banuiesc ca ai 12 ani. ai la nume cifra 12. asa ca ii poti spune ca ai un prieten, va vedeti si nu o sa se intample nimic mai mult decat sa va vedeti. pentru a o linistii ii poti spune ca nu iesi afara doar cu el. iesiti mai multi! Succes big grin, funda? tongue

| Joannaa a răspuns:

Buna danyella, orce mama este asa, il poti prezenta mamei tale sa vada ce fire ewinking

| santy a răspuns:

Buna! eu nu i-as spune neaparat...mami vezi ca am un prieten...nu trebuie sa te feresti.cand afla afla nu vad o problema deoarece si parintii tai in copilare au avut prieteni.Trebuie sa faci ce-ti place si ce simti mereu ca o viata avem nu? bafta si mult noroc!

| florentina25 a răspuns:

Buna, poate mama ta stie deja de prietenul tau dar asteapta sa ii sp tu, mama cum lucreaza laa ceeasi scl la care in vat eu stie mereu ce prieten am dar asteapta sa ii sp eiu si chiar vb ca ea despre el, despre alti baieti dar acum mai depinde si de ce varsta ai tu. Mult noroc! fundita?