| Amegadaisuki a întrebat:

Cum crezi ca ai putea schiba lumea daca ai avea toata puterea din lume, Ce ai face?

8 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

M-as asigura ca fiecare copil odata ce cunoaste cat de cat lumea sa afle si cuvintele lui Isus.

| Amegadaisuki explică (pentru mentholinks):

Am o intrebare esti crestin, ar fi o idee buna ce zici tu big grin

| mentholinks a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Catolic dar pana la varsta asta n-am stiut ce spunea de fapt Isus, si aveam si o parere foarte proasta despre el. Obisnuiam sa fiu ateu acuma nu stiu pe ce drum s-o apuc.

| Amegadaisuki explică (pentru mentholinks):

Aaaaa ok big grin

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Sincer, aș face multe. Acum o să fac referire mai mult la țara noastră. În primul rând nu ar mai fi atâtea pițipoance, panarame, cocalari, mincinoși, politicieni proști și care sunt doar pentru ei. Ar fi mai multă curățenie, educație.
Aș lucra mult la mentalitatea oamenilor din această țară.
Făcând referire la alte țări, aș face ceva ca să fie peste tot apă potabilă, să nu mai fie războaie, să nu fie permise relațiile între gay, să fie existe mai multă relaționare și sprijin.
Dacă noi vrem să se schimbe ceva, ar trebui să facem un pas fiecare. Eu una lucrez la asta.
O seară plăcută!

| xFluing a răspuns:

In primul rand, nu as schiba-o deloc, dar as putea sa o schimb

| RoBByi96 a răspuns:

Daca as avea toata puterea din aceasta lume, probabil as incerca demascarea familiei Rothschild la un nivel mondial, astfel evitand ascunzisurile inutile(faptul ca conduc lumea din umbra). Multi le spun masoni, mai nou sunt cunoscuti sub semnul unui triunghi "Illuminati", dar pentru a demasca o astfel de dinastie burgheza habsburgica, chiar ai nevoie de toata puterea din lume. Crezi sau nu, detin mai bine de jumatate din toate resursele financiare ale planetei, adica 650k miliarde de dolari, adica 650.000.000.000.000$.

| Amegadaisuki explică (pentru RoBByi96):

Daaa broo siu si eu ei sunt cei care au facut prima banca de lemn din lme laughing))