| Diiiaaa a întrebat:

Cum cuceresti un baiat timid?

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Eh...daca e timid e cel mai bine rolling on the floor baieti timizi sunt cei mai buni:$. si eu am o pasiune pentru timizi. hehebatting eyelashes ii ador.
asaaa deciii. eu folosesc taktika mea unika si senzuala.Cand il vezi aruncai niste priviri Gen.hei papushell si privestel frumos cu senzualitate; x arata'i de ce esti in stare si in primul rand baga-l in seama. Fi TUPEISTA adora tupeistele. spune heyyy. cum il cheama. cffff smug sau ce sexyy estii aziii laughing :* chestii de genu.Asta merge mereu. :* sper ca te'am ajutat sqmpoo. i lavv youu. succes ca el.

2 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Ii vorbesti frumos,te porti frumos cu el,incearca sa nu l presezi doar sa tii o discutie interesanta (sa nu se plictiseasca ).Fii tu naturala si va fi bine, nu ti fa prea multe probleme cu chestiile astea, baietii timizi dupa ce cunosc persoana de langa ei se deschid si ei:-)

| trickystyle a răspuns:

Sincer si eu incerc sa fac asta cu cineva pentru ca eu il plac tare mult dar el cred ca nici nu stie ca exist.Dar incet am ince put sa vb cu el si sa cautam subiecte comune, si totul merge bine... daca sti ca el te place cat de cat incearca sa stai mai mult cu el ca sa se obisnuiasca sa iti spuna secrete.Eu am reusit!