| EmmaM a întrebat:

Cum da scap de cosurile de pe fataa...va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| FeliciaS a răspuns:

Iata un video care m-a ajutat mult si pe mine : http://www.youtube.com/watch?v=-CU0kIvMq8E
sper sa iti fie de ajutor)

1 răspuns:
| ViVi99 a răspuns:

Eu una folosesc de 2 ori pe saptamana o masca cu argila si ma spal dimineata si seara pe fata cu Dove (merge si Protex). Vad ca mi-au mai trecut din cosuri. am fost la dermatolog, dar mi-a dat niste medicamente puternice, incat am aflat ca-ti fac mai mult rau. Dar, nu-ti face griji! Nimeni nu face necaz mare de cosuri decat cel care le are. O sa-ti treaca. Incearca ce ti-am dat eu si sa-mi spui daca a functionat.happy