| BurnToSmok3 a întrebat:

Cum devin matur?
Toti prieteni fac la misto de mine glumesc pe seama mea si eu nu pot sa le raspund vreau sa ma maturizez sa le arat cine sunt eu.
Vreau sa devin matur la gandire, la vorbe si la fapte.

Răspuns Câştigător
| iloveblackdiamond a răspuns:

Cred ca nu te poate ajuta nimeni, concrethappy
Aici depinde de mintea ta, de cum privesti tu viata. Lectura, filmele de calitate si muzica sa stii ca sunt de folos real, ele te ajuta mult in felul de a gandi, iti dezvolta imaginatiahappy
take care of youhappy
plus de asta cei care fac misto de tine nu prea iti sunt prieteni, deci nu trebuie sa iti schimbi tu modul de gandire ci ar trebui sa-ti schimbi prieteni!

3 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Fii copil cat mai poti pentru ca nu te mai reintorci la copilarie si odata intrat in lumea "celor mari" nu vei mai putea iesi.Si iti garantez ca e mult mai rea decat "lumea copiilor"

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Probabil ca nici prietenii tai sunt "maturi" doar se cred a fii.

| hunterpainting a răspuns:

Cresti in varsta si te maturizezi in timp.
deodata asa nu merge