| Anna04 a întrebat:

Cum e cand iti pui piercing in buric? doare rau? ce trebuie sa faci ca sa nu te infectezi? trebuie sa ai 18 ani sau acordul parintilor? cam cat costa?

4 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fjxUD5vq7E8 Sper ca te-am ajutat (uita-te la tot) :P :)>-

| iubireeterna a răspuns (pentru YoungSteve):

Asta nu-i salon asta e o porcarie

| publikkul a răspuns:

Nu doare, o prietena mi-a zis ( sunt baiat nu incurca happy ) si nu e scump, ca sa nu te infectezi persoana ce iti pune piercengul iti spune ce unguent trebuie sa cumperi si de unde si apoi te ungi cu el si... devii frumoasa happy. funda?
YeP

| BiancaAV77 a răspuns:

Nu doare! happy Chiar azi mi-am pus si nu a durut deloc.