| maria1111 a întrebat:

Cum e cu bacu` la arte plastice adica cat dureaza si in ce consta desen si teorie? Ce`mi puteti spune despre liceul tonitza big grin. Funda

1 răspuns:
| andreea2901 a răspuns:

Eu sunt in socolescu la arhitectura ...nu stiu daca te ajuta cu ceva. dar eu dau bacu la romana, engleza, istorie si de ales intr-e geografie, logica, psihologie, economie si filozofie. Din cate stiu la noi nu se va da nimic din desen (asta daca nu or sa schimbe astia iar legile )