| UmbraDeVulpe a întrebat:

Cum e cu femeile in varsta, adica le plac la toate si tinerii, le atrag chiar daca unele nu se intalnesc cu tineri si etc din diverse motive? Sau chiar sunt su femei in varsta care chiar nu sunt atrase de baietii tineri?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Așa e cu femeile în vârstă, așa cum zici. Adică și așa și pe dincolo.

| lpavel a răspuns:

Numai unele sunt atrase de tineri! Nu toti sunt la fel cum nici tinerii sau nimeni nu e la fel!
PS: daca habar nu ai unde se pune virgula sau ce rol are ea mai bine nu o pune ca duci in eroare cititorul! Citez: adica le plac la toate si tinerii, le atrag... acea virgula dupa tinerii e total gresita!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Categoric! Virgula trebuia s-o pui dupa: atrag...

| lpavel a răspuns (pentru lpavel):

Virgula se pune dupa un sfarsit de expresie si incepe alta, nicidecum in mijlocul ei! Asta ti-o zic pentru cultura ta generala! In unele cazuri virgula schimba total semnificatia...