| UmbraDeVulpe a întrebat:

Dupa parerea voastra cam cat la suta din femeile in varsta ar intretine relatii sexuale cu baieti tineri? Dar femeile in varsta care nu intretin relatii sexuale cu baieti tineri desi sunt atrase si ele de baieti tineri? Ele cam cat la suta ar fi asa dupa voi? Parerea mea e ca femeile in varsta care sunt atrase de tineri si nu intretin relatii sexuale cu ei sunt mai multe decat cele care intretin si cu tineri. De femeile in varsta serioase si cu familie ce spuneti? Cam cat la suta intretin sau ar intretine relatii sexuale cu baieti tineri macar o data daca nu de mai multe ori?

21 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Spun ca acest interes e mult prea curios si subit din partea ta, deci daca ai de gand sa te distrezi cu femei mai in varsta, macar alege-le pe cele care nu au sot si copii.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da, mai ok este sa nu distrugi casnicii sau sa-ti complici existenta.Gasesti destule femei singure.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Eu la inceput am crezut ca esti pe caterinca...

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Mai, nu te intinde mai mult decat te tine plapuma. laughing

| Lupică27 a răspuns:

Ai lucrat vreodata cu femei de varsta a doua? toate sunt disperate dupa maciuca tanara, si daca nu le dai, devin agresive.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Alea sunt si mai disperate, serios.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

De unde sa stiu eu de ce sunt asa, probabil barbatii nu le mai dau atentie, si alea tinere fac la fel stai linistit, se uita dupa altii cu barbasu de mana.

| Lupică27 a răspuns (pentru Lupică27):

Tot ce spun e din experienta, crede-ma nu fabulez.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ba, ce vrei tu de fapt?

Răspuns utilizator avertizat
| Scotianca a răspuns:

Nu stiam ca la baietii tineri le plac fetele mai mari laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru Scotianca):

Mie nu-mi plac alea de varsta a doua, poate doar daca arata bine, asa da.