| KaRioKa a întrebat:

Cum e prima zi de liceu, in clasa a 9 a?

5 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Calda de obicei, ca e inceput de toamna.

| Sunshine18 a răspuns:

E ciudat...adica nu cunosti pe nimeni la inceput si pana iti gasesti clasa si toate cele trece ceva timp.Imi aduc aminte ca pe noi ne-a tinut la inceput afara(habar nu aveam unde era de fapt clasa mea...ma asezasem si eu pe acolo) si dupa mi-am cautat clasa in tot liceul dar a fost interesant pentru ca acum ma pufneste rasu cand imi aduc amintelaughing

| Azµre a răspuns:

Iti iei capace laughing

| naitreaba a răspuns:

Ciudata... nu cunosti, nu ai pareri, e un nou inceput. Daca urmeaza sa intri in a 9-a eu te sfatuiesc sa faci cunostinta cu colegii de langa tine si sa incepi sa vorbesti cu ei, ca altfel totul devine foarte monoton.

| Dream99 a răspuns:

Prima zi, a fost bine deoarece eram in clasa cu prietena mea; deci am avut noroc.Tin minte ca am inceput sa ne cautam colegii prin tot Liceul,laughingsi chiar daca i'am gasit parca erau speriti de bombe atomice...rolling on the floordeoarece nu cunosteau pe nimeni, insa acum pe la sfarsitul clasei a 9 ma inteleg bine cu toata clasa(gen:hai sa ne aruncam ghiozdanele, caietele pe fereastralaughing], primele zile vor fi mai ciudate insa daca incepi sa vorbesti, te vei integra cu succes...happy