| anonima222 a întrebat:

Cum e sa fi boboaca? Cum e clasa a 9-a? Voi va mai amintiti prima zi de liceu? Si daca da, cum a fost?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Lauria a răspuns:

A fost foarte frumoasă! În prima zi m-am temut că nu mă voi acomoda în clasă(aveam mulţi colegi noi) dar eram bucuroasă că în sfârşit eram la liceu şi că toată munca mi-a fost răsplătită.Dar nu a fost aşa rău cum credeam.Toţi colegii erau prietenoşi,sociabili şi amabili, aşa că ne-am împrietenit repede.O fost, ce-i drept, mai mult şi mai greu de învăţat decât în gimnaziu, dar asta e.hee hee

| namerr a răspuns:

Cred ca e cea mai tare senzatie..In prima zi de liceu eram destul de speriata nu stiam daca ma voi acomodabatting eyelashes.Dar a fost ok.Cel mai bestial e balul bobocilorlove struck.

| Alessyya a răspuns:

Woooooow emotionant! Prima zi este ca o zi obisnuita, doar ca esti la liceu...si asta pare a fi un avantaj. Dar tot anul scolar este foarte placut ca boboc un an de neuitat! Foarte frumos, fara cuvinte happy