| anonim_4396 a întrebat:

Hi :X cum a fost prima zi de liceu la voi >:? Eu am numai pitzi in clasa laughing si numai figurante chatterbox

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Me too laughing Astept sa ma duc la ore. la puscarie suntem frate!straight face De dim nu am prea vorbit cu colegii. nici nu am ceoh go on

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am stat 25 de minute in clasa si deja imi ardea creierul
M-am uitat la o colega si avea pe putin 5 culori de machiaj la ochioh go on
Pupaturi, waii mi-a fost dor de tine.Nici mie de tine.Chestii.Ca-n fiecare an.Si eu imi tot repetam:2 ani. 2 nenorociti de ani.Doar 2. Unde e iesirea? Am vorbit cu biblotecara mai mult decat cu colegiirolling on the floor

| Helvete a răspuns:

Prima zi de liceu a fost tare aiurea pentru mine, fiindca am fost repartizat altundeva decat alesesem, datorita fostei mele nenorocite de scoli generala. In fine. La mine a fost invers- credeam ca am persoane simple si normale in clasa, dar pe parcursul urmatorilor 2 ani s-au transformat in pitipoancelaughing. Sunt a 11-a acum. Oricum nu prea vorbesc cu nimeni de pe acolo, asa ca nici nu prea imi pasa.

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Faina. De dimineata m-am intalnit cu o colega si am mers impreuna la liceu. Pe drum am mai recunoscut inca cateva care ni s-au alaturat. Am stat la festivitate, ne-am cunoscut mai bine. Ne-am uitat cum au dat drumul in aer la o multime de baloane. love struck Ne-am cunoscut dirigul, de specialitate. Am intrat in clasa. Ne.am intalnit cu fosta lui generatie. Am vorbit. Am ras. Ne-a dat orarul provizoriu pe toata saptamana, apoi am iesit in fata liceului si am facut poze cu grupul. Dupa, am mers la o pizzerie din apropiere cu cateva colege apoi am plecat acasa. O zi perfecta!

| smilerz19 a răspuns:

Da pai...
Eu am vreo 4 pitzi, problema e ca restul sunt elevi care au venit de la sat sa faca liceul la oras.
Si cea mai mare problema e ca put, au mizerie sub unghii si alte chestii de astea.
Plus ca am o diriga la care i se strica caseta cateodata si merge cam asa:
"Deci ce mai am de notat? Nu vreau sa va sperii dar sa imi spuneti ce mai am de notat? Cati sunteti? Sa notez. Asta am de notat. Altceva? Ce mai am de notat?"
laughing
Si am cunoscut-o si pe profa de romana, are un accent unguresc laughing si da din maini tot timpul. si-a dat singura peste telefon... involutar laughing

As vrea sa ma las de scoala.

| andrei a răspuns:

Si eu am numai smechericryinglaughing

| AdelinaC a răspuns:

A fost plictisitor, ca in orice alta zi.
Lasa, nu te plange de fete ca nici baietii nu sunt mai presuswinking

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Nu pot spune ca a fost prea placut oh go on
Idem @traficanta

| raresica a răspuns:

Rau de tine. Dar in clasa a 9 a cam asa e!

| Jorj a răspuns:

A fost destul de bine ca na am vazut colegele si colegii noi (da mai mult dupa colege m-am uitat laughing ) ne-am cunoscut dirigul care ne-a aratat liceul si ne-a dus la cancelarie si la cabinetul directorului, dupa ne-am primit orarul si cartile si acasa.

| ady1o a răspuns:

Am stat la dirigentie si atat...

| alecs94 a răspuns:

O sa te obisnuiesti cu ele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost frumos, intr-un fel... e una la mine in clasa foarte fitoasa, se crede cea mai desteapta...in rest toti colegii sunt OK.