| Pitic a întrebat:

Cum e prima zi la liceu? Sunt curioasa cum o sa fie fara fostii colegi... bine ca am in liceu cu mine 7 colegi din fosta clasa...

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai cum sa fie, faceti cunostinta intre voi, va intreaba diriga si profii cum va cheama, de unde sunteti, cati ani aveti...si de a2a zi se formeaza bisericutelelaughingbig grin baftawinking

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E fie inceputul calvarului, fie primul capitol dintr-o poveste in care copii de azi se transforma in oamenii de mainewinking

| Derye a răspuns:

Bine e, daca scapi de asa numitul "botez" de care cei mai mari profita sa terorizeze bobocii.