| Printesa10TM a întrebat:

Cum e viața la liceu? Și cei care stați sau ați stat la cămin, v-a fost greu?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Viata e ok daca isi place scoala si isi vezi de treaba ta, referitor la ce am vazut in caminuri n-am cuvinte gandaci, minzerie, copii prosti imaturi, galazie

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Smecher

| AFR81 a răspuns:

Viata la liceu este cam la fel ca si cea de la scoala. Destul de distractiv. Materia, in schimb, este mai grea. La camin este, de asemenea, destul de frumos. Asta daca, bineinteles, esti capabil sa treci peste neajunsuri, adica peste conditiile destul de precare.

| Sociopat a răspuns:

A fost marfa.
Droguri, alcool si petreceri. Ca la facultate.

| AlexDFY a răspuns:

Melodia asta descrie cel mai bine viata de liceu
https://www.youtube.com/watch?v=QE1i5zbaz9E