| Viitorulapropiat a întrebat:

Cum e viata intr-un liceu militar? Orele de curs sunt foarte grele? Cum decurge o zi obisnuita intr-un liceu militar?

1 răspuns:
| Figaro69 a răspuns:

Profilul mate-info (5 ore de mate pe saptamana si 2 de info)
6:00 desteptarea cu inviorare de 15 minute, arborarea drapelului, masa de dim, de la 8 pana la 14 ore, dupa masa de pranz urmata de program liber pana la ora 16:30 cand incepe studiul de seara pana la ora 20:00, masa si program de seara pana la ora 22 cand se da stingerea happy