| Anonnnnimus a întrebat:

Cum a fost prima zi de scoala:a)Plictisitoare
b)Frumoasa
c)Interesanta
d)Foarte urata happy big grin

13 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

B) Frumoasa (dupa ce am plecat de la scoala am mers la cu colegii la suc laughing )

| Anonnnnimus explică (pentru Ioonela):

SI eu la fel big grin dar nu la suc la shaorma big grin happy

| Ioonela a răspuns (pentru Anonnnnimus):

E bine big grin happy

| OnuOnulică a răspuns:

C) Interesanta mie mi-a placut happy

| ??c??? a răspuns:

D)foarte urâtă.În prima zi mami a venit cu mine și m-a făcut de râs în fața celorlalți preșcolari.

| LegionarulRoman a răspuns:

A) si un pic din d)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B)Frumoasa si c)Interesanta (clasa a V-a laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E) De ****.

| Anonnnnimus explică (pentru anonim_4396):

Daca nu te superi te-as intreba de ce a fost asa de naspa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonnnnimus):

Nu am de ce sa ma supar.

Directoare de rahat cu discurs de rahat si promisiuni si pupincurisme de rahat.
Diriga cica pana joi sa ii ducem toate fisele de lectura a cartilor ce am avut de citit in vacanta. Din prima zi mi-a stricat to chefu', abia ce am lasat pixul din mana ca doar mna', trebuie sa scriu din prima zi ca asa e bine-n mintea ei de comunista.

| Bianca306 a răspuns:

D) pentru ca era o inghesuiala de nu mai iti ardea de prima zi de scoala

| Astropuf a răspuns:

Frumoasa:mi-am revăzut colegii big grin
Plictisitoare:n-am făcut nimicstraight face

| DANNA99 a răspuns:

B)frumoasa