| Eva9610 a întrebat:

Cum este sa faci naveta? Eu o sa merg la un liceu care este in oras. Eu locuind la tara, o sa fac naveta. Sincer, sunt un pic speriata ca o fiu nevoita sa merg cu autobuzul in fiecare zi. Asa ca ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Mie una imi placelove struck

| ioandreii a răspuns:

Stai linistita e placut, in felul acesta mai cunosti si tu ce e viata reala nu doar de la tv.

| alinutza_2142 a răspuns:

Pai daca mai sunt cunoscuti de-ai tai, prieteni, colegi e foarte tare:X si eu fac naveta...sunt in aceeasi situatie ca tine.si sa stii ca noi in fiecare zi gaseam ceva amuzant de facutwinking