| Fluture a întrebat:

Cum este teza la engleza in clasa a9a pe primul semstru?

8 răspunsuri:
| monochrome a răspuns:

Difera de la profesor la profesor asta.
Noua ne-a zis ca o sa ne un text la prima vedere si o sa ne dea diverse exercitii care se vor baza pe acel text si un eseu de o pagina despre ce vrem noi. happy
Ma rog, asta e teza de 2 ore.

| Gnomul a răspuns:

Extrem de usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a fost nasoala mai ales ca nu invatam, pe semestrul doi am luat 9 ca mi-am invatat o compunere.

| Rockerul23 a răspuns:

Depinde cat de bine esti pregatit, daca stii bine materia nu e nimic special.

| vivigreen a răspuns:

La orice scoala diferita

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Depinde la ce profil te aflii, de exemplu eu sunt filologie engleza intensiv si am avut o teza super grea, ceilalti din engleza neintensiv tot clasa mea(noi fiind impartiti pe grupe) au avut o teza mult mai usoara, deci nu depinde de ceea ce iti spunem noi acum, nu avem de unde sa stim ce a predat profesorul la ora, e cert ca o sa va dea ceva din materia de a 9a

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Grea

| MacMiller a răspuns:

Ca si orice teza, cu subiecte din materia predata in semestrul respectiv.