| Boddy_Bogdan_1992 a întrebat:

Cum fac ca la facebook sa imi apara decat un nume ex: Body,

Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Stiu eu.
Iti trebuie mozila.
Intri pe un site cu ip=uri indoneziene de internet iti setezi si fb in indoneziana ca sa creada ca esti cetatian indonezian. Scrie pe youtube cum sa ai un singur nume pe facebook, daca te uiti atent sti cum se face. Eu stiu, mi-a iesit a 2a oara.Dar daca iti shcimbi numele de mai mult de 4 ori nu vei putea sa-l mai schimbi.

4 răspunsuri:
| Lollipoop a răspuns:

Buna!
Nu poti, facebookul necesita la numele de user : un nume si un prenume. Poti scrie in ambele casute '' Bo '' si in a2a ''dy'', altfel n-ai avea cum. Seara placuta iti doresc!

| Boddy_Bogdan_1992 explică (pentru Lollipoop):

Merge ca am eu niste prietenii!winking

| 愛日本 a răspuns (pentru Lollipoop):

De fapt poate, totul este posibil. Eu i-am facut unei prietene un singur nume.
Bye