| Dariaa a întrebat:

Cum fac ca sa nu apar"online" pe facebook? Adica sa nu apar conectata? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Te duci la "Chat", si in capul listei scrie "options"(optiuni) dai acolo si accesezi prima optiune "Go ofline"(apari ofline). succes!

3 răspunsuri:
| Coconut a răspuns:

Deci dai pe Chat si apoi pe options si dai go offline. happy:* Te descurci tuhappy

| AiDuTzA a răspuns:

Dai pe "hat", iar apoi dai la "options" si apoi "go offline" funda?big grin

| b4g4b0ndu a răspuns:

Cum deschizi camera de chat sunt numele listelor tale si langa ele in partea dreapta iti apare ceva mic cu verde, dai click pe chestia aia mica si nu mai apari online...winkingtongue