| CosminaStefy a întrebat:

Cum fac invatatul mai distractiv? Nu prea imi place sa invat si am o teza in cateva saptamani la romana si matematica. Nu pot sa zic ca sunt prea rea la aceste materii, am in jur de numai 7 pana la 9 dar vreau sa fiu chiar si mai buna.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Fa-ti notitele tale frumos pe o foaie cu liniute, sageti etc., coloreaza cu culori, markere etc ca sa fie actractiv din punct de vedere vizual, poti daca ai sa si desenezi ceva reprezentativ

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Iti faci niste planse si te joci cu informatia, o colorezi, lucrezi la ea ca la o opera de arta laughing.

| Demetrov a răspuns:

Imi faci tema la mate?