| Stephan1337 a întrebat:

Cum fac muschi? Am acasa o gantera de 4Kg si Doua de 2Kg, am 14 ani, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnaLee a răspuns:

Buna intrebare... Muschii se fac prin multa munca, ar trebui sa faci vreo 50 de gantere pe zi si sa faci si cateva abdomene... Cel putin asa face frate-miu si are un corp de invidiat laughing

| Stephan1337 explică (pentru AnaLee):

Pot maxim 50 cu 2kg si vreo 35 cu 4kg,fac dimineata, poate si seara, pe la 6 merg la sala, ridic bara de 15kg, la aparat, e bine? mai fac si abdomene acolo.

3 răspunsuri:
| EuTeIubescBa a răspuns:

Sa faci exercitii cu ele in fiecare zi

| Stephan1337 explică:

Pai eu nu prea stau mult cu astea, adica le am de ceva timp da nu le folosesc, pot maxim 30-40 cu alea de 4, si 50 cu 2kg, dar ma duc la o mini sala, ridic la aparat cu bara 15 kg, si imping. in fiecare zi aproape, e bine?