| yrinel a întrebat:

Cum fac sa ma impac cu prietena dupa ce a aflat ca am inselat-o dau funda

Răspuns Câştigător
| ionutz_1767 a răspuns:

Pai frate in primul rand dc ai inselat-o.
Si in al doilea rand daca "nai vrut sa se intample asta"sau "sa nu se fi ajuns asa de departe", incearca sai explici incearca sai dai explicatii incearca sa-i arati ca chiar o iubesti si ca tii la ea si ca meriti o sansa si no sa se mai intample niciodata ca orice om merita o a doua sansa...
Daca nu merge incearca sa o mintihappy...
Sa inventezi ceva dar sa ai si un martor care sa fi de partea ta si s-o faci sa creada ce-a ce zici...
Bafta

3 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Te urci pe bloc si o suni si ii zici sa vina sa te vada... daca vine si nu vrea sa te asculte sariwinking n-ai ce sa pierzi

| Marghioalaa a răspuns:

Da'ti foc

| ionutz_1767 a răspuns:

Astea sunt raspunsuri...
Fratilor vori sunteti cam p...
Persoana respectiva a zis sai dati un raspuns ceva sai explicati ce sa faca nu "sa-si de-a foc" sau "sa se arunce de pe bloc"
Thm fratilor voi aveti minte?
Pentru raspunsurile astea eu sa fi fost Administrator va inchideam conturile.