| Stefanismyname a întrebat:

Cum fac sa ma integrez intr-un grup? Ce subiecte de discutie as putea sa vorbesc cu ei(sunt baieti).

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti vb despre sport, femei alte chesti masculine

| elisaaa a răspuns:

Buna, depinde de subiectele frecvente care se desfasoara in grupul respectiv.
Daca este vorba de-o discutie libera poti vorbi de hobby-urile tale, in asa fel poti vedea care dintre baietii are un hobby asemanator cu al tau.
Poti vorbi despre ce fund misto are tipa de vizavii.
Totul tine de creativitate.
Nu trebuie sa te fortezi in a te deschide, daca nu reusesti, asta e. Nu ramane intr-un grup cu care nu ai ce discuta, este chinuitor, iar daca te deschizi cu usurinta fata de persoanele respective vei vedea ca n-ai de ce sa-ti faci griji happy