| Alin_6386 a întrebat:

Cum fac sa ma placa o fata? Am 13 ani. i-am spus toate sentimentele mele pentru ea. i-am dat o floare si o ciocolata, am invitato la un suc, dar tot m-a refuzat si nu stiu de ce. Va rog cine poate sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Imi place de tine, ai stil... Dar daca nu vrea, nu vrea, asta e.
Lasa ca o sa ai timp mai incolo de fete, mai cresti tu, o sa gasesti una mai buna oh go on
love sucks anyway

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tu te atasezi de fete la varsta asta ai sa te saturi de ele pe la vreo 50 de ani si apoi nimeni nu mai are grija de tine o sa ajungi la azil.

| UnSimpluGand a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesk dar fata nu te place...si eu ma 13 ani si le fac la fel baietilor care ma streseaza, nu te mai strofoca mai sunt moooolte tefe frumoase in Romania asta nu e singura dupa planeta...dar pe ea las-o nu o mai sufoca daca nu te vreahappy

Funda?

| Fluture a răspuns:

Buna.
Ori nu te place deloc deloc ori ii place sa te "intarate".
Cel mai bine ar fi sa o intrebi cum te vede pe tine, daca te place, cum i se pare ca esti tu, etc.
Puteti incepe mai intai de la a fi prieteni, apoi pe parcurs poate chiar iubitibig grin
Cam atat.
Multa bafta:*

| Didi11 a răspuns:

Las-o in pace.arata-te indiferent si o sa reusesti.nu o mai baga in seama.astfel va crede ca ai uitat si va veni singura

| bella_5490 a răspuns:

Pai poate te place si se lasa mai greu. ori daca nu profita de tine ca i faci toate poftele, eu zis ca pentru o zi sau doua nu i mai da nimic si fi indiferent cu ea. si daca si ea i mai rece cu tine inseamna ca nu te place si n-are nici un sentiment fata de tine dar daca incearca sa fi mai vestel inseamna ca te place si ea. succes :* funda?

| Alin_6386 explică:

Si cum pot face sa ma placa si sa o impresionez?happy