| Cristiinaaaaa a întrebat:

Cum fac sa nu le apara prietenilor mei de pe facebook restul prietenilor, am vazut asta la mai multe persoane si vreau si eu sa fac, numai ca nu stiu cum sad.

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

Pai dai laa privacy settingshee hee...si iti apare gen titlu 'Choose Your Privacy Settings' si sub asta scrie: Connecting on Facebook
Control basic information your friends will use to find you on Facebook...dai pe view settings si iti va apare subtitluri ca: Search for you on Facebook, Send you friend requests, etc... si ii a 4 ( See your friend list ) si modifici acolo din friend of friends sau friends only in Custom si acolo la primul ( Make this visible to These people: si bifezi 'Only me' apoi dai 'Save Settings' si gataa big hug sper ca ti-am fost de ajutor :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat