| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa nu-mi mai placa de un baiat?

Tot timpul ma gandesc la el.Am ajuns sa cred ca sunt indragostita.Cum fac sa nu-mi mai placa de el? Unii spun ca distanta de face sa uiti, dar pe mine ma faca sa-mi placa si mai mult de el, pentru ca nu l-am vazut de 2 luni jumate.

Normal, ar fi trebuit sa nu-mi mai placa de el si sa-l uit, dar se pare ca imi place din ce in ce mai mult.Ma puteti ajuta? Va rog mult de to!

Răspuns Câştigător
| b3atryss a răspuns:

Mai in general distanta te ajuta sa uiti pe cineva (ti-o spun din proprie experienta ). daca va mai trece ceva timp si nu-l vei mai vedea sigur o sa-l uiti... sau mai ocupati timpul cu ceva, stai cu prietenii mai mult decat de obicei. happy

| pisicutzza990 a răspuns (pentru b3atryss):

Multumesc pentru sfat!

| pisicutzza990 a răspuns (pentru b3atryss):

Sa zicem ca reusesc sa-l uit...si daca o sa il mai vad, iar imi aduc aminte...nu la toata lumea este asa.Majoritatea cu ajutorul distantei uita, dar altii,(ca mine)mai rau le face. oricum, mersi pentru sfat :*

3 răspunsuri:
| pisicutzza990 a răspuns:

Scuze pentru greseala, acolo era ''face'' si acolo ''tot''... Scuze, dar m-am grabit sa scriu pentru ca trebuia sa plec undeva.