| ceco a întrebat:

Cum fac sa restrictionez toate siturile porno? folosesc atat mozilla cat si internet explorer...va rog nu imi spuneti ca dau la tools internet options restricted sites ca nu merge doar imi apare cand intru pe site ca este un site restrictionat. vreau sa nu mai intru pe site-uri de astea si nimeni sa nu mai intre de pe acest calculator. daca stiti va rog ajutati-ma dau fundita! Multumesc mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start-run-%SystemRoot%\system32\drivers\etc\ - hosts - wordpad, notepad -
127. 0. 0. 1 www. qwer. ty
127. 0. 0. 1 zzz. www. yyy
127. 0. 0. 1 stii tu

4 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Eu stiu doar ca la privacy options este ceva de control parental si nu da acces la aceste site uri... Si-l folosisem si eu mai demult si mergea, dar acum nu mai stiu exact pe unde este.La setari in orice caz!

| Geta_Geani_1970 a răspuns (pentru multimoak):

Dar mai simplu nu se poate

| ceco explică (pentru Geta_Geani_1970):

Am aflat eu intre timp : pentru firefox https://addons.mozilla.org/......-porn-pro/

pentru chrome: https://chrome.google.com/......hfleejiokp

| Geta_Geani_1970 a răspuns:

Cum sa fac sa restrictionez toate situ_rile porno le vreau blocate