| Sp1 a întrebat:

Cum fac sa se indragosteasca o fata de mine de fiecare data cand vorbesc cu ea ma cam pierd vreau sfaturi dau funda

3 răspunsuri:
| xMayre a răspuns:

Incearca sa deschizi o discutie cu o fata pe facebook de exemplu.Din mesajul tau reiese faptul ca esti mai timid.Incearca sa gasesti interese comune cu acea fata si sa discutati despre asta. Facand asta nu mai ai cum sa te pierzi sau sa rosesti.

| Sp1 explică (pentru xMayre):

Vreau mai multe informati daca se poate

| xMayre a răspuns (pentru Sp1):

Ce as mai putea sa iti spun..inainte sa iti faci o noua iubita iti vei face o noua amica.E important sa fi si prieten cu persoana iubita.Incearca sa vorbesti cu ea in calitate de amic. Daca aveti prieteni comuni e totul mai simplu, iesiti cu totii pe afara si incearca sa vorbesti cu ea.