| Sp1 a întrebat:

Salut, imi place de o fata de cam 6 ani e e mai glumeata ma inteleg bine cu ea dar ia nu stie ca mie imi place de ea cand vorbesc cu ea ma cam rusinez dar imi dau silinta si ea crede ca am stat cu multe deoarece eu am doar fete prietene. Oare o fi geloasa? Cum o fac sa se indragosteasca de mine vreau multe sfaturi! Dau funda

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca ea este foarte geloasa pe tine, dar asteapta ca tu sa realizezi ca esti baiat, iar ea e fata.

| NoNameexd a răspuns:

Daca este geloasa, este un semn. Daca o placi cu adevarat, arata-i si demonstreaza-i ca celelalte fete nu fac nimic in fata ta, si ca ea este singura care conteaza! Bafta!

| Ţicku a răspuns:

Daca ai mai multe prietene (fete) decat prieteni(baieti), atunci ar fi o problema, deoarece ea nu te va putea iubi niciodata pentru. ca deja crede ca ai o prietena. Asa s-a intamplat si cu mine, avem o iubita (povestea asemanatoare cu a ta) si s-a desparit de mine ca ma intelegeam bine cu o fata si ea credea ca o plac. Bine ar fi sa te duci la ea, sa o duci undeva, sa fiti singuri si apoi sa o intrebi ce simte pentru. tine. Daca te place, o intrebi si tu daca vrea sa fie cu tine, alea alea. Daca spune ca nu te place, ar trebui sa o lasi balta (nu e de tine ). Asta-i parerea mea. Funda?puppy dog eyessmug

| Sp1 explică (pentru Ţicku):

Sa mai astept rapunsuri si daca al tau e cel mai bun iti dau funda ok?