| TicTacUser a întrebat:

Cum faci sa te inalti mai repede? adica sa te maturizezi mai repede.pls.dau funda...(intrebare cam stupida)laughing

3 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Maturizarea nu are legătura cu înălţimea, te maturizezi acumulând experienta de viata nu centimetri şi apoi de ce ai vrea să te maturizezi mai repede? e mai bine să fi copil! ai grija in căutarea ta spre maturizare rapida să nu ajungi "la strada"

| AnonimA a răspuns:

Buna pai de ce s ate maturizezi mai repede? cu ce scop?/baietei pun pariuoh go on doamne fetelor traistiva copilaria si dupa baietiii

| AnonimA a răspuns:

Traitiva scuze