| Radu_5773 a întrebat:

Cum gasesc pe cineva pe TPU, avand in vedere ca ii cunosc username-ul? FUNDA

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Dai la comunitatea. Si vezi ca sus este o casuta pe care scrie "cauta" langa un loc destinat scrierii username-ul persoanei pe care doresti sa o cauti. Este putin mai jos de "cauta intrebari sau raspunsuri" dupa ce dai click pe "comunitatea". Gasesti sus de tot mai inspre partea dreapta la ptu. :-)

| private09love a răspuns:

Buna!

Scrie numele acolo unde scrie "cauta"

http://www.tpu.ro/useri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la comunitatea( http://www.tpu.ro/useri ), scrie numele utilizatorului respectiv in casuta de deasupra utilizatorilor suspendati, enter si-l vei gasi.In cazul in care utilizatorul respectiv are mai putin de 4 caractere in nume, mai adauga 1, 2 sau 3 astfel de caractere: \ dupa numele sau si-l vei gasi si pe acel utilizator. Spre exemplu: Aaa\, Aa\\, A\\\ (numele trebuie sa aiba minimum 4 caractere, altfel nu vei gasi utilizatorul respectiv).