| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea intra intr-o conversatie pe Facebook cu o fata avand in vedere ca nu o cunosc, nu am vazut-o niciodata?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ca orice persoană normală începi conversația cu "Bună".

| OldSoul a răspuns (pentru Andreeush):

Efectuez un sondaj, asa ca, te intreb...
Tu, fata fiind (banuiesc)
Aproximativ cate mesaje cu "Buna" ai primit in ultima luna?
Si a-2-a intrebare, la cate din ele ai raspuns?

| Numeusorderetinut a răspuns:

Depinde de tine cum arati si ce reputatie afisezi pe Facebook, ca daca esti ultimu cocalar poti sa ii scrii si cel mai frumos mesaj ca tot nu o impresionezi si nu vorbeste cu tine, iar daca esti printul din poveste poti sa ii scrii si cf ca tot iti raspunde. Ideea e ca nu stiu cum merge treaba pe Facebook ca nu am, dar vezi si tu poate totusi te ajuta ceva din ce am zis chiar daca nu am raspuns intocmai la intrebare.