| DlordGg a întrebat:

Cum îi explic unei fete (care nu este urâta) ca nu este urâta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i explici deloc, o lasi sa se convinga singura.
Cu cat insisti mai mult, cu atat va crede ca este urata si tu ii spui contrariu, din mila, fata de ea.

4 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Daca nu e prietena ta las-o in pace, daca avea nu s-ar fi considerat astfel.

| 1997onur a răspuns:

îi spui adevărul și de ar fi urăt tot o iubești cu adevărat și de ar fi cum o fi și ar fi tot o iubești cu adevărat poate sa aibă și câte riduri vrea și câte kilograme si câte coșuri vrea tot o iubești cu adevărat pentru tot restul vieții.

| Anonima163333 a răspuns:

Ii spui ca e frumoasa

| Cris1Taekookblack2 a răspuns:

Probabil are insecurități și complimentele le ia precum niste insulte în mintea ei. Nu trebuie să insiști cu complimentele asupra ei, trebuie să aibă încredere în ea înseși