| DeCeMaiContează a întrebat:

Cum ii pot demonstra unui fost coleg din generala care isi batea joc de mine ca m-am schimbat? happy Va rog sa nu-mi spuneti sa-l bat, pentru ca in liceul meu nu se accepta asa ceva.
Dau funda love struck

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă vrei să demonstrezi ceva unei persoane care își bătea joc de tine înseamnă că încă ești demn de bătaie de joc.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu trebuie să îi demonstrezi nimic cuiva care şi-a bătut joc de tine.Nu are de ce să te intereseze părerea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii furi gagica.

| AndCat26 a răspuns:

De ce sa ii demonstrezi tu ceva. Iti zic eu, cel mai bine e sa tratezi cu indiferenta adica sa nu.ti mai pese. Si iti spun ca roata se va intoarce si pentru el.

| Horusss a răspuns:

Nu incerca sa demonstrezi nimanui nimic, daca tot vrei sa demonstrezi cuiva ceva incearca sa iti demonstrezi tie, o persoana care te-a luat in deradere nu este demna de atentia ta, indiferenta doare cel mai tare.
Bafta si sper ca te-am ajutat.

| emilioano a răspuns:

Nu trebuie sa-i arăți nimic îți vezi de treaba ta și el de al lui și eu eram în generala și aveam multi bătăuși mi-am văzut de treaba și gata