| DyDy7432 a întrebat:

Cum ii pot spune unui baiat ca nu il plac, fara sa se simta jignit?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Îi spui că momentan nu simţi nimic pentru el sau chestii de genul.
Succes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i spui verde-n fata, vrea sa fi prietena lui sau ce?

| DyDy7432 explică (pentru anonim_4396):

Pai el mi-a zis ca ma place dar inca nu m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Nu as vrea sa isi faca iluzii degeaba

| anonim_4396 a răspuns (pentru DyDy7432):

iti multumesc pentru apreciere dar are cine sa-mi zica asta in fiecare zi, un pic de minciuna parca m-ai merge decat sa jignesti, sa- zici ba nasolule laughing

| Beatris123 a răspuns:

Ii ceri scuze si ii spui sincer si din inima ca crezi ca exista o fata mai potrivita pentru el in aceasta lume si nu esti inca pregatita pentru a avea un prieten(iubit).....si cred ca daca ii spui asa nu se va supara si te va intelege.

| monallisa a răspuns:

Cum sa se simta jignit? s-ar simti mai degraba flatat. incearca sa-l iei mai pe ocolite, sa-l intrebi daca are prietena, sa-i spui ca e dragut, sa te uiti frumos la el si apoi poate se leaga ceva intre voi. incearca. sper ca ti-am fost de ajutor