| JohnnyS a întrebat:

Cum imi bag net pe telefon gratis? Vreau raspunsul mai explicativ!(Retea Cosmote)

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Gratis? Nu poti.
Daca doresti sa-ti activezi traficul de internet, inclus intr-o extraoptiune activata, trimite sms fara text la numarul 4777 pentru a primi configurarea automata a telefonului.

| girl00 a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing este o oferta cu oferta nelimitata..costa 2.99 euro pe luna.

| ÐiÐi a răspuns:

Nu exista nimic gratis dar exista WI-FI daca ai ruter in casa te poti conecta la net prin WI-FI la retele. Daca ai norocul in oras, pe langa casa sa gasesti o retea fara parola atunci mergewinking si e gratis daca iti activezi WI-FI si te conectezi tu prin el la o retea libera sau se conecteeaza el. Numai ai grija daca esti pe abonament si tii wi-fi deschis si intri pe net cand nu e conectat iti faci foarte mult credit suplimentar numai daca ai abonament cu net sau daca ai cartela poate sa iti ia din credit numai daca nu ai internet MB in optiunea platita.