| dennysutz4a a întrebat:

Cum imi conving parinti sa ma lase sa plec in excursie? va rog cel mai bun raspuns, am doi de 7 la fizica si un 8 si nu stie de ei vineri face sedinta si trebuie sa'i spun dar sa ma lase in excursie ce sa fac? si maine ii zic de teza la mate in care am luat 7, mama mea e f0arte obsedata de scoala ce sa fac sa ma lase dar si cum sa'i explic cu n0tele ascuns plis rasp

Răspuns Câştigător
| Rares24 a răspuns:

Pai... nu cred ca ai sanse sad Decat daca te stradui sa iti indrepti mediile si sa o rogi cel mai frumoswinking 2 O poti ajuta cu tot nu o lasi o clipa sa se chinuie cu treaba doar uh sa o ajuti la tot!winking Succes :* fundita pls :*

2 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Daca aveam notele tale cred ca m ar fi lasat sa plec si pe lunalaughing

| QuitQusifor a răspuns:

Luand Note Mari