| XTRAP a întrebat:

Cum imi conving parintii sa ma lase in Bucuresti 3 zile cu prietenii? Sunt Constantean.

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

De ce nu le spui ca mergi intr-un sat vecin la un coleg. le-ar fi mai bine sa te stie asa de aproape, iar tu te poti duce acolo.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Plateste-ti singur benzina si mergi cu banii tai de buzunar si s-a rezolvat.

| ElenaSA a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Pentru cineva care ar fi la scoala generala ar fi mult trei zile. Daca esti la liceu ai putea merge daca v-ar insoti cineva mai mare si in care parintii ar avea incredere.

| XTRAP explică:

Am 14 ani si da merg pe banii mei stransi de mine! Plus ca o sa stam la matusa unui prieten care vine cu noi!