| pytyqqa a întrebat:

Cum imi creez un blog, nu numai pentru mine..pt toate persoanele care vor sa il viziteze?

14 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand www.ucoz.ro - e foarte usor de folosit, si in caz ca ai nevoie de ajutor, gasesti pe forum.ucoz.ro.
Succes!

| мαяdυк a răspuns:

Www.blogger.com iti faci aici

| pytyqqa explică (pentru мαяdυк):

Mersi frumos

| pytyqqa explică (pentru мαяdυк):

Si cum fac?

| мαяdυк a răspuns (pentru pytyqqa):

Prima data iti faci un cont acolo sau daca ai cont google te conectezi cu ala dupa care dai click pe blog nou si creezi unul

| pytyqqa explică (pentru мαяdυк):

Habar nu am...auzi tu ai facebook?

| мαяdυк a răspuns (pentru pytyqqa):

Am ca nu beau laughing

| pytyqqa explică (pentru мαяdυк):

Hahahaaa...ce amuzant esti...sau amuzanta

| мαяdυк a răspuns (pentru pytyqqa):

De ce ma intrebi daca am fb?

| pytyqqa explică (pentru мαяdυк):

Sa vb pe fbk

| pytyqqa explică (pentru мαяdυк):

Cristinutza tbx.da-mi tu cerere sa vb ceva te rog.https://www.facebook.com/....../photo.php mea de profil.cautama si da-mi cerere

| мαяdυк a răspuns (pentru pytyqqa):

Asa am sa fac

| sparky34 a răspuns:

Il poti face prin platforma wordpress sau blogspot.sunt tutoriale pe net care te invata.