| JustMeIulia a întrebat:

Imi puteti spune cum imi dau seama daca un baiat ma place? Este mai mare decat mine cu 3 ani, iar eu il plac foarte mult.dar nu stiu daca el ma place...
Fara jigniri va rog
Funda :**

Răspuns Câştigător
| Oana65 a răspuns:

Buna! Pai, in primul rand ar trebui sa vorbasti cu el, asa, ca un prieten. Si trebuie sa fii naturala. Sau poti vorbi cu prieteni de-ai lui. Funda?

3 răspunsuri:
| oAaaNaa a răspuns:

Poi..intreaba si tu pe cel mai bun prieten. poate stie el ceva.winking

| DidiutzMic a răspuns:

Pai poti sa iti dai seama cand cineva te place atunci cand.: Se uita mereu dupa tine cand treci pe langa el.
Iti zambeste, poate chiar des.
Mai face misto de tine.happy
Te mai cheama in oras, sau la patinoar, sau unde vrea el.
Te apara mareu in public.
Iti trimite sms-uri sau te suna.
Cam astea sunt... Si sper ca te-am ajutat, funda?blushing

| GoLdWyNx a răspuns:

Pai incearca sa intrebi prieteni de-ai lui...care il cunosc mai bine...sau pur si simplu baga-te in vorba cu el si adu discutia de fete/baietii ce fel de fete ii plac (da sa para asa ca o intamplare sa nu fi prea evidenta)