| WhiteChokolate a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma place cu adevarat un baiat? adica imi zice ca ma iubeste si din astea dar in ultimu timp nu prea stiu ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Ai putea sa il tratezi cu un pic de indiferenta, daca chiar tine la tine o sa incerce sa se apropie din nou.Dar bineinteles daca e prea orgolios... si chiar daca tine la tine nu o sa faca nimic, chiar o sa il indepartezi mai mult.

1 răspuns:
| CristiB93 a răspuns:

Fa un id nou de fata si da-te drept alta fata si incearca sa te dai la el sa vezi daca o sa vrea, fa-i propuneri, spune-i ca iti pleace de el si daca accepta inseamna ca nu te place pe tine si nu te iubeste si ar face cu orice fata la fel si pe urma poti sa i spui ca tu erai de fapt si nu alta fata, iar daca spune ca iubeste pa alta si nu vrea inseamna ca chiar te iubeste big grin mult succes love struck