| biutzaa02dragutza a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat ma place? va rog ajutati-ma cred ca ma place, dar nu stiu exact dau funda happy

2 răspunsuri:
| MadutZzaB a răspuns:

Fiecare baiat isi exprima diferit atractia pentru o fata. De expemplu cand un baiat te place,te suna des fara un motiv anume,ci doar pentru a te auzi sau sa vada ce faci,cauta mereu motive sa te vada,se intereseaza de tine pe la prieteni,este stangaci in preajma ta, si afiseaza un zambet tamb dar dulce cand il privesti in ochi. Sunt multe semne care iti demonstreaza ca baiatul te place, dar cel mai sigur ar fi sa ii arati ca si tu il placi si sa vezi cum reactioneaza, sau daca esti intrazneata, il intrebi direct.

| biutzaa02dragutza explică (pentru MadutZzaB):

Asta-i si defectul meu, sunt foarte timidaa... nu stiu prin ce gesturi sa ii spun ca il plac? cum sa ii spun ca il plac? ajutati-maaaaaaa