| fumsipraf a întrebat:

Cum imi dau seama daca cineva e atrad doar sexual de mine?

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

Simplu, vezi cum te trateaza ca persoana. Daca e atras doar sexual de tine clar nu ii place si comportamentul tau. Pe scurt doar sani sau patratelel tale ( nu ai mentionat ce gen esti). Deci daca e vorba de lucruri care tin de caracter si nicidecum de aspectul fizic va evita savorbeasca, iar daca o face sper sa iti dai seama de adevar. O persoana care chiar te place o sa discute despre lucrurile care tin de interior prima data si nu de exterior, daca tot aduce vorba de aspectul fizic si nu ii pasa cum esti tu sau da impresia ca se plictiseste e clar... ^_^

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Îi spui că, până la cununie, nu i-o arăți! Dacă pleacă, a clar. Dacă te așteaptă (nu doar declarativ, chiar s-o facă - adică să te respecte și să nu aducă vorba din cinci în zece minute), atunci poate e sincer. Da' chiar și așa, aș avea o reținere...