| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma minte, sau îsi bate joc de mine?
Si apropo, am scris si eu un fan-fiction, si va rog sa imi spuneti si mie un forum sau site unde il pot posta.Va garantez ca e frumos.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca un baiat te minte iti dai seama ca se contrazice singur uneori . Baiatul care e sincer il vezi ca e mai relaxat un pic . De obicei in ochi si in tonul vocii se simte foarte bine sinceritatea . Depinde in ce sens e vorba de minciuna sau sinceritate .Trebuie sa ai grija sa vezi cum se comporta acel baiat si daca intre vorbele lui si actiuni exista o legatura . Cauta sa afli cum se comporta in general , nu doar in preajma ta .

| Bacemi a răspuns:

Daca un baiat te minte iti dai seama ca se contrazice singur uneori. Baiatul care e sincer il vezi ca e mai relaxat un pic. De obicei in ochi si in tonul vocii se simte foarte bine sinceritatea. Depinde in ce sens e vorba de minciuna sau sinceritate. Trebuie sa ai grija sa vezi cum se comporta acel baiat si daca intre vorbele lui si actiuni exista o legatura. Cauta sa afli cum se comporta in general, nu doar in preajma ta.