| Deedii a întrebat:

Hey TPU.
Deci : Mie imio place de un baiat dar stau cu altul si acel baiat cu care stau ma place mult si nu vreau sa il dezamagesk. oricum si mie imi place putin de el. dar si de celalalt.
Si mai e un baiat care se poarta ff frumos cu mine si cred ca imi place se de acela. dar el nu vrea sa stea cu mine.
ca sa fac?!
Fundaa!

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Mai bine te-ai gandi ce vrei sa faci si cu cine vrei sa stai. daca nu vrei sa-l dezamagesti pe primul nu te desparti dar daaca nu te simti bine cu el mai bine. o termini si ii spui ca nu merge.
si cu ceilalti mai bine ai vorbi cu ei ca e o situatie nasoala.
happy

| vanessa_6993 a răspuns:

O doamne ce situatie parerea mea este sa ramai cu primul baiat

| Kathleya a răspuns:

Cam nehotarata! ramai cu ala de esti si incearca sa "nu-ti mai fuga ochii" dupa altii!